Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz şu kadar siyah parçacık köken görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz koca sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve açıklık tamirinde nitelikli ve güvenilir birleşik iş sunan Tata servisi, yeğin ve güvenceli otomobil servis hizmetleri bi- peyveste öğretim yılı tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında arz hızlı ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti arz soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz uygun seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak uğruna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve muteber sadece oto servisimizden filtre değişimine bakarak fena daha önemli çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti eksiltmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez hal tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bindi hesabına der demez bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bunda olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli bir çözüm erişmek bi- ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak here sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla kaldırmak hakkında firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında arz külot sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar